SLOGA VUTEKS – VALPOVKA 2:2

1. KOLO 3. HRVATSKE NOGOMETNE LIGE

SLOGA VUTEKS-VALPOVKA 2:2

Prvo kolo gostovanje u Vukovaru i jedan bod. Bod na gostovanju uvijek je dobar, pogotovo kad gubiš 2:0 nakon vlastitih grešaka no u drugom dijelu nakon nekoliko izmjena uspjeli smo izjednačiti. Strijelci su bili Kruno Žaja i Crnčan uz dojam da smo bili pravi mogli smo i puno vise.

– Mislim da smo i jedni i drugi prilično loše ušli u utakmicu, pristup nije bio na razini 3. HNL. Kako su oni nas darivali u prvom dijelu, tako smo mi njima vratili u nastavku. Na kraju iako smo vodili 2:0 možemo čak biti i zadovoljni s ovih 2:2 jer su gosti na kraju imali zicer za pobjedu. Ništa, nastavljamo u ovom NBA ritmu za koji nisam siguran koliko je dobar za ovaj rang natjecanja, idemo u srijedu u Požegu pokušati popraviti neke stvari u našoj igri – prokomentirao je Saša Berarević, trener Vuteksa.