Novi igrač NK Valpovke je Ante Batinić

Ante Batinić novi je igrač NK Valpovke Valpovo. Ante nam dolazi iz susjednog NK Belišće i igra na poziciji krilnog napadača.

Svoj nogometni put Ante započinje u NK Đakovo. U omladinskim kategorijama igrao je još za HNK Cibaliu, NK Osijek i Akademiju Krpan &Babić. Seniorski nogomet počinje igrati u NK Đakovo Croatia, a prošle sezone nastupao je za NK Belišće.

Ante je sedmi igrač koji je potpisao za NK Valpovku u ovom prijelaznom roku te je još jedan mladi i perspektivan igrač.

Zahvalio bih se trenerima i upravi na pozivu i ukazanom povjerenju. Želim pomoći i dat ću svoj maksimum kako bi klub ostario zacrtane ciljeve. Odradio sam uvodni dio priprema s ekipom i ekipa je odlična te se veselim novim izazovima… – rekao je Ante.

Ante, dobrodašao u NK Valpovku!