NK Croatia Marjančaci pobjednik je 8. memorijalnog turnira “Antonio Berečić”

U subotu, 09.07.2022., održan je 8. memorijalni turnir “Antonio Berečić”. Na turniru je sudjelovalo 8 ekipa: NK Valpovka 2, NK Croatia Marjančaci, MNK Mala Mljekara, NK Seljak Koška, NK Zelčin, NK Dubrava Ivanovci, NK BSK Termia Bizivac i NK Drava Nard. Ekipe su bile raspoređene u dvije skupine po 4.

Iz skupine A dalje su prošle MNK Mala Mljekara i NK Croatia Marjančaci, a iz skupine B NK Zelčin i NK Dubrava Ivanovci. U polufinalu su se sastali MNK Mala Mljekara i NK Dubrava, dok je drugi par bio NK Zelčin i NK Croatia Marjančaci. Obje utakmice odlučene su raspucavanjem sa bijele točke, a u finale su se plasirali NK Croatia Marjančaci i MNK Mala Mljekara. Regularni dio finalne utakmice završio je 0:0 te se i u finalu pristupilo izvođenju udaraca sa 11 metara u kojima su igrači NK Croatie bili spretniji te tako zasluženo osvojili turnir.

Čestitamo pobjednicima i zahvaljujemo se svim sudionicima turnira.