Najava utakmice: NK Valpovka – NK Oriolik

U drugom kolu 3. NL – Istok, u subotu, 27.08.2022., u goste nam dolazi NK Oriolik iz Oriovca. I jedna i druga momčad upisala su 3 boda u 1. kolu, NK Valpovka u Starom Slatniku pobijedivši domaći NK Svačić sa 3:1, a NK Oriolik je u Oriovcu svladao NK NAŠK iz Našica sa 1:0.

Nakon osvojena 3 boda na otvaranju sezone lakše se diše, ali osvajanje 3 boda u drugom kolu poprilično bi značilo za nastavak prvenstva. Naime, u trećem i četvrtom kolu idemo na teška gostovanja u Našice i Đakovo nakon čega nam dolazi NK Slavonija iz Požege.

Treneru Majdeniću u ovom kolu su na raspolaganju svi igrači te ne bi trebao biti problem naći idealnu postavu.

NK Orilolik je već duže vremena sudionik 3. HNL i imaju dosta iskustva u tom rangu natjecanja. Prije dvije sezone, u sezoni 2020./2021, kada smo nastupali u 3.HNL – Istok, u dvije utakmice NK Oriolik bio je bolji u obje. U Valpovu su pobijedili 1:0, dok su u Oriovcu slavili sa 2:0

Početak utakmice je u 17:30. Vidimo se u Sportskom parku u Valpovu!