Kadeti i juniori uvjerljivi protiv NK BSK Bijelo Brdo

U nedjelju, 13.09.2020., u sklopu 2. kola 2. kvalitetne lige mladeži OBŽ kadeti i juniori ugostili su NK BSK iz Bijelog Brda. Prvu utakmicu odigrali su kadeti i pobijedili sa 6:0, dok su juniori pobijedili sa čak 10:0. Dodajmo tome još da su kadeti i juniori u 1. kolu gostovali u Osijeku kod NK Elektra (Akademija Krpan&Babić) i ostvarili polovičan uspijeh. Kadeti su izgubili 1:0 nesretnim golom u zadnjoj sekundi prvog poluvremena, dok su juniori prikazali odličnu igru i pobijedili 1:0.

U nedjelju ujutro, paralelno sa utakmicama kadeta i juniora, na pomoćnom terenu, mlađi i stariji pioniri odigrali su utakmice 3. kola 2. kvalitetne lige mladeži OBŽ protiv NK BSK Bijelo Brdo. Mlađi pioniri su odigrali 1:1, a stariji pioniri izgubili 4:1.

U subotu su predpočetnici i početnici, u sklopu 4. kola 2. kvalitetne lige mladeži OBŽ, gostovali u Čepinu. Predpočetnici su došli do svoje prve pobjede pobjedivši 2:0, dok su početnici odigrali 1:1.