Juniori i kadeti uvjerljivi u gostima, početnici slavili u derbiju

Proteklog vikenda omladinske kategorije odigrale su svoje utakmice u 2. kvalitetnoj ligi OBŽ. Nažalost, utakmice predpočetnika i starijih pionira nisu se odigrale zbog velikog broja bolesnih igrača.

Kadeti i juniori su u sklopu 4. kola gostovali u Višnjevcu kod NK Višnjevac. Nakon poraza u prošlom kolu i kadeti i juniori vratili su se pobjedama. Kadeti su slavili sa 5:2 dok su juniori, jednom odličnom igrom, ne dajući domaćinu ni malo šanse, pobijedili sa visokih 11:0. U strijelce se upisao i naš vratar Antonio Vranjković zabivši gol iz jedanaesterca za 10:0.

Mlađi pioniri su u 5. kolu ugostili momčad NK Višnjevca i poraženi su sa 4:1.

U 7. kolu Početnici su igrali derbi protiv naših sportskih rivala NK Belišće u Belišću. Uvijek je lijepo pobijediti, ali pobijediti u derbiju protiv najvećih sportskih rivale je nešto posebno. U jednoj odličnoj utakmici naši dečki su prikazali jako dobru igru i došli do vrijedne pobjede 2:0 s kojom su zadržali 3. poziciju na tablici iza NK Osijek i NK Čepin.

Rezultati svih kategorija:

7. kolo 2. kvalitetne lige mladeži OBŽ

Predpočetnici – NK Belišće – NK Valpovka – odgođeno

Početnici – NK Belišće – NK Valpovka 0:2

5. kolo 2. kvalitetne lige mladeži OBŽ

Mlađi pioniri – NK Valpovka – NK Višnjevac 1:4

Stariji pioniri – NK Valpovka – NK Višnjevac 0:3

4. kolo 2. kvalitetne lige mladeži OBŽ

Kadeti – NK Višnjevac – NK Valpovka 2:5

Juniori – NK Višnjevac – NK Valpovka 0:11

Čestitamo igračima i trenerima!