Bez bodova u Našicama

3. kolo 3. NL – Istok

NK NAŠK Našice – NK Valpovka Valpovo  1:0 ( 84′ Antonio Kuš )

U sklopu 3- kola 3. Nogometne lige – Istok gostovali smo u Našicama. Domaćin je u prva dva kola upisao poraze te su imali imperativ pobjede. U utakmicu ulazimo vrlo dobro te u prvih 20 ,minuta stvaramo dvije tri vrlo dobre prilike, ali je domaći vratar na visini zadatka te je sačuvao svoju mrežu. U 24. minuti dosuđen je opravdani kazneni udarac za domaće. Međutim Dominik Klanjšček brani kazneni udarac te nas ostavlja u igri. Sa rezultatom 0:0 odlazi se na odmor.  U drugom poluvremenu Domaćin ostaje bez igrača nakon što je Marin Kuzminski u samo dvije minute 53. i 54.,  uspio zaraditi dva žuta kartona i isključenje. I kada se očekivalo da ćemo ih pritisnuti i riješiti utakmicu u našu korist događa se upravo suprotni, jednostavno prestajemo igrati te dozvoljavamo domaćinu da u 84. minuti preko Antonia Kuša dođe u vodstvo i konačnog rezultata od 1:0.

Domaćinu čestitamo na zasluženoj pobjedi, a mi se okrećemo sljedećem kolo gdje nas čeka gostovanje u Đakovu kod NK Đakovo Croatia.